Naruto Shippuuden High School RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shippuuden High School RPG

Готови ли сте да започнете учебната година с Наруто героите? Ако да - заповядайте в този форум!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Истинското ви име...

Go down 
+5
Akashiya
temarito
Tаюя
ItachiBG
Леми Кай
9 posters
АвторСъобщение
Леми Кай
Помощник
Помощник
Леми Кай


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Female
Gemini
Брой мнения : 589
Рожденна дата : 18.06.1993
Години : 30
Местонахождение : Рая наречен Ад ..
Активност : 509
Registration date : 11.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue5/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (5/6)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue6/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (6/6)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 8:58 am

амии... нека поне да си знаем истинските имена... *почесва се зад врата*
*Тоби, ако не ти харесва темата... трий я...*

Та аз се казвам Магдалена ... на кратко Маги, но за предпочитане Маги-семпай .... вече свикнах всички да ми казват така ...
Върнете се в началото Go down
http://allanimes-world.forumotion.com
ItachiBG
Noobie
Noobie
ItachiBG


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Брой мнения : 24
Местонахождение : The hell
Активност : 37
Registration date : 11.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue0/0Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (0/0)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue0/0Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (0/0)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 9:36 am

Ми аз се казвам Иван(Доста тъпо име) за предпочитане Итачи навсякаде ми викат така(незнам защо ама карай)
Върнете се в началото Go down
Tаюя
Pleasant Neighbour
Pleasant Neighbour
Tаюя


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Female
Брой мнения : 34
Активност : 7
Registration date : 16.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue6/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (6/6)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue3/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (3/6)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 7:07 pm

Eмиии... казвам се Таня не си харесвам особено името ама кво да се прави. Амм... имам си и прякор ЕМО заради тъпия ми навик да се режа. Не че попринцип не се държа като емо. Дзз що ама последно време сички зеха да ми викат така. Не се обиждам ако някои ми каже ЕМО без маитап зех да си го харесвам.
Върнете се в началото Go down
temarito
Nice Person
Nice Person
temarito


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Female
Aquarius
Брой мнения : 98
Рожденна дата : 04.02.1994
Години : 30
Активност : 91
Registration date : 12.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue5/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (5/6)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue5/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (5/6)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 7:32 pm

мииииии аз се казвам Гери не си харесвам името . повечето хора ми викат гинчето нз що
Върнете се в началото Go down
Akashiya
Черешката на Компанията
Черешката на Компанията
Akashiya


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Female
Aquarius
Брой мнения : 408
Рожденна дата : 06.02.1994
Години : 30
Местонахождение : Наруто гимназията
Активност : 387
Registration date : 11.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue5/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (5/6)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue6/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (6/6)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 10:38 pm

Μи истинското ми име е Деница...Не го харесвам много,но ко да се праи :D...Приятелите ми казват Дени,Деничка,Денди и още...
Върнете се в началото Go down
misha-chan
Pleasant Neighbour
Pleasant Neighbour
misha-chan


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Female
Aries
Брой мнения : 67
Рожденна дата : 07.04.1994
Години : 30
Активност : 33
Registration date : 17.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue4/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (4/6)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue4/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (4/6)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeЧет Фев 18, 2010 1:23 pm

ем аз се казвам михаела... *_* звучи ми все едно име на някоя баба :Д:Д:Д ама сефтак :Д глезено ми викат мисха,миха,миша ,че някой ми викат и мишел (рофл) оф проста работа
Върнете се в началото Go down
sakura_Swet_girl
Pleasant Neighbour
Pleasant Neighbour
sakura_Swet_girl


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Female
Pisces
Брой мнения : 30
Рожденна дата : 05.03.1994
Години : 30
Местонахождение : Варна
Активност : 24
Registration date : 13.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue5/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (5/6)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue5/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (5/6)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 8:05 pm

аз се казвам Лора .. не си харесвам името ама карай XD приятелите ми казват Лори Лорс и др
Върнете се в началото Go down
koni_chan
Бъбривко
Бъбривко
koni_chan


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Female
Sagittarius
Брой мнения : 280
Рожденна дата : 29.11.1991
Години : 32
Активност : 310
Registration date : 11.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue5/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (5/6)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue4/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (4/6)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 10:07 pm

аз се казвам Роси
Върнете се в началото Go down
newidima
Pleasant Neighbour
Pleasant Neighbour
newidima


Наказателни точки :
Истинското ви име... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истинското ви име... Right_bar_bleue

Брой мнения : 30
Активност : 17
Registration date : 20.02.2010

Информация за героя
Оценка:
Истинското ви име... Left_bar_bleue5/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (5/6)
Оценка за поведение:
Истинското ви име... Left_bar_bleue6/6Истинското ви име... Empty_bar_bleue  (6/6)
Записани предмети:

Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 10:09 pm

Кво се оплаквате ве...аз съм най-зле... Аз се казвам Милица ... не си харесвам името ... Приятелите ми казват мили,миле,мими...а някой ми викат и милу rofl
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Истинското ви име... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинското ви име...   Истинското ви име... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Истинското ви име...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Shippuuden High School RPG :: Форум :: Free Zone-
Идете на: